Realizacja filmów

Ślady – wielotematyczna platforma wideo

Zostaw z nami swój Ślad!

Podczas naszej kariery współpracowaliśmy zarówno z największymi telewizjami i studiami produkcyjnymi w kraju, jak i mniejszymi podmiotami. Wiele z realizowanych przez nas materiałów tworzyliśmy przy udziale sponsorów i partnerów reklamowych. Nadrzędnym celem zawsze był format, który będzie wartościowy dla odbiorcy, ale także przyjazny dla reklamodawców i partnerów biznesowych.

Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim miejscem dla siebie i swojej marki w internecie, wybierz pewny projekt wysokiej jakości. 
Czy Ślady są takim miejscem?

Jasno określony charakter marki

Ślady są projektem stworzonym od zera przez grupę ludzi mających określoną wizję, ale także doświadczenie we wspólnej pracy. Wiemy, co chcemy osiągnąć i jak tworzyć produkcje o silnej tożsamości.

Nasza obecność
w mediach

Liczne współprace z podmiotami z pogranicza branż rozrywkowej i medialnej, możemy wykorzystać w łatwy sposób docierać do nowych fanów także poprzez tradycyjne media.

Wysoki poziom techniczny i merytoryczny

Przez lata nauczyliśmy się nie tylko jak opowiadać ciekawe naszym zdaniem historie, ale także jak robić to w atrakcyjny dla widza sposób. W tym wypadku również dbamy o jakość na najwyższym poziomie.

Znani prowadzący

Nasze formaty realizowane są przy udziale znanych prowadzących. „Ślady smaku” współtworzy z nami znana szefowa kuchni Adriana Marczewska. „Ślady Zbrodni” są wraz ze znaną wśród fanów historii true crime – Olgą Herring.

Różnorodność tematów i formatów

Wspomniane formaty kulinarne i kryminalne to nie wszystko. Ślady już są wielotematyczną platformą, na którą składać się będą również odcinki o tematyce technologicznej pod nazwą „Ślady Przyszłości”. A kto wie, co jeszcze pojawi się w przyszłości na naszym kanale.

Ponadczasowość produkcji

Choć nie jesteśmy obojętni panującym trendom, staramy się wybierać tematy ważne, ale także ponadczasowe i uniwersalne. Dzięki temu nasze produkcje mają maksymalnie wydłużony cykl życia, co przekłada się także na długość ekspozycji naszych partnerów.

Angażujące społecznie tematy

Nie ukrywamy, że różnorodność pojawiających się na naszym kanale tematów spowodowana jest przede wszystkim naszymi szerokimi zainteresowaniami. Najważniejsze jednak jest to, że tematy te są zawsze angażujące dla widza i traktowane z należytą przez nas uwagą. Poruszane cykle tematyczne mają swoje odrębne nazwy, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

Treści przyjazne dla reklamodawców

Poruszana tematyka dzięki jej ponadczasowości i różnorodności jest przyjazna dla reklamodawców i partnerów. Niezależnie od typu branży, każdy znajdzie swoje miejsce i odciśnie taki ślad, jaki będzie chciał.

Różne formaty Śladów

Ślady Przyszłości

Świat popychają naprzód innowatorzy, ludzie nie bojący się poszukiwać.
A kto szuka, nie błądzi, o czym przekonany jest popularyzator nauki -NAUKOWIEC. Zobacz, jak dziś wykuwa się jutro. Bo gdy biznes idzie z nauką ramię w ramię, na naszych oczach tworzą się “Ślady Przyszłości”.

Ślady Zbrodni

Wejdź w buty mordercy i podążaj jego śladami.
Dowiedz się, kto popełnił zbrodnię i dlaczego to zrobił. OLGA HERRING, jedna z najpopularniejszych polskich podcasterek, nie boi się widoku krwi i zapachu śmierci. Jeśli uczucie gęsiej skórki nie jest Ci obce, wspólnie z Olgą zbadaj “Ślady Zbrodni”.

Ślady Smaku

Jedzenie to nie tylko smak i wygląd, to cały wszechświat znaczeń i historii stojących za każdą potrawą.
Szefowa kuchni ADRIANA MARCZEWSKA zawsze stara się poznać głębsze znaczenie tego, co pojawia się na stole. Jeśli jesteś smakoszem i lubisz wiedzieć więcej, pomóż jej odkrywać “Ślady smaku”.

Ślady Wojny

Codzienność Ukrainy skąpanej w cieniu krwawego konfliktu. Pierwszy odcinek “Śladów Wojny” kręcony przez Ukraińców, opowiadał o Ukraińcach.

Po to, żebyśmy mogli poznać rzeczywistość, niefiltrowaną przez media, i zobaczyć jak tak naprawdę wyglądają “Ślady Wojny”.

Jeżeli chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie profesjonalny film
lub wykreowali Twoją markę, skontaktuj się z nami!

G-Z4G4P3TBHW